Ecovacs Water Supply Kit in white for automatic refilling and draining for T30 family | FM2321 | While
- TootjadEcovacs
- Mudel: FM2321-white
- Saadavus: 5
-
181€
Ecovacs Water Supply Kit in white for automatic refilling and draining for T30 family | FM2321 | While
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 395 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Gross weight | 4.6 kg |
| Gross width (mm) | 375 mm |
| Net weight | 3.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 596 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200 g |
| Producer | Ecovacs |
| Producer product family | Water Supply Kit in white for automatic refilling and draining for T30 family |
| Producer product name | FM2321 |
| Tare weight (kg) | 1.2 kg |
| Toote värv | While |
| Volume (m3) | 0.03703125 m |
| WEEE tax | No |



